top of page

HESAP BİLGİLERİ VE ÖDEME

Havale/EFT ödemeli siparişleriniz için banka hesap numaramız:


İş Bankası
IBAN: TR45 0006 4000 0011 0211 4504 69

Havale / EFT işlemlerinizden sonra "iletişim" sayfamızdan sipariş numarası ve alınan ürün hakkında bilgileri paylaşmanız işlemleri hızlandıracaktır. Genellikle öğleden önce yapılan ödemeler için siparişiniz 24 saat içinde onaylanır.


Kredi Kartıyla Ödeme

funnypuff.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden anlaşmalı banka Kredi Kartlarını kullanarak taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm anlaşmalı bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Taksitli alışverişlerde ise "PAYU-IYZICO" ödeme kuruluşunun anlaşmalı olduğu banka kartlarını kullanabilirsiniz. Ödeme adımında "Taksit" seçeneğini tıklayarak vade oranlarını ve seçenekleri görebilirsiniz.


Güvenli Alışveriş

Güvenli alışveriş konusunda online ödemelerinizde bir "PAYU" şirketi olan IYZICO" ile çalışmaktayız. Ödeme aşamasında IYZICO güvencesi ile ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerinizi daha güvenli yapabilmeniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanıyoruz. SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz sadece satın alma aşamalarında kullanılmaktadır. Yüksek güvenlik standartları geçerlidir ve başka hiç bir işlem için kayıt altında tutulmaz. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.  EV SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan alışveriş yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme

Yaptığımız işi önemsiyoruz. Her şeyden önce Bebek/Çocuklarımız başta olmak üzere sizlerin ve çalışanlarımızın can güvenliği ve sağlığı en büyük önceliğimiz. COVİD - 19 tedbirleri kapsamında İADE İŞLEMLERİNİ VE EN AZ TEMAS ADINA KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİNİ BİR SÜRELİĞİNE DURDURDUK.  Tüm Dünyanın ve ülkemizin yaşadığı bu zorlu süreci hep birlikte geride bırakacağımıza inanarak en kısa sürede sağlıklı günlere erişmeyi diliyoruz.

 

Normal Prosedür

Sitemizden kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde kargo firması tarafından KDV Dahil 15.00 TL hizmet ücreti alınmaktadır. Kapıda nakit olarak veya Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. (Kargo şirketine bağlı olarak bu seçenekler değişebilmektedir.) Siparişiniz esnasında seçim yaptığınız seçenek dışında ödeme yapmanız mümkün değildir. 

Kapıda ödeme siparişlerde sipariş gönderimi yapıldıktan sonra iptal yapılamayacağını hatırlatmak isteriz.

Kapıda ödeme onayı için müşteri temsilcilerimiz sizi telefonla arayarak adres teyidi ve onay alacaktır. Sipariş gönderimi sonrası iptal edilme durumunda Funny Puff'ın her türlü paketleme ve kargolama giderlerini sizden tahsil etme hakkını saklı tuttuğunu hatırlatmak isteriz.

bottom of page