top of page

BİLGİLENDİRME !

Yaptığımız işi önemsiyoruz. Her şeyden önce Bebek/Çocuklarımız başta olmak üzere sizlerin ve çalışanlarımızın can güvenliği ve sağlığı en büyük önceliğimiz. COVİD - 19 tedbirleri kapsamında İADE İŞLEMLERİNİ VE EN AZ TEMAS ADINA KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİNİ BİR SÜRELİĞİNE DURDURDUK. Sağlığı önemseyerek nakliye sürecini de Kendi araçlarımızla yapmayı uygun bulduk. Ürünlerimizin kalite kontrol sürecine odaklandık. Tüm Dünyanın ve ülkemizin yaşadığı bu zorlu süreci hep birlikte geride bırakacağımıza inanarak en kısa sürede sağlıklı günlere erişmeyi diliyoruz.

COVİD-19 Sonrası Normal Prosedür :

Kargo ve Taşıma Bilgileri
Funnypuff.com web sitesinden verdiğiniz stoklu ürünlerin tümü 7 iş günü içerisinde "Anlaşmalı Kargo Firması" aracılığı ile gönderilmektedir. Stokta bulunmayan ürünler ile ilgili size ayrıca bilgi verilecektir. Ön siparişteki ürünlerin teslimat tarihleri ile ilgili ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?
Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden "funnypuff.com" sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı?
Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

 

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat:
Kargo firmasının görevi funnypuff.com web sitesinden yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo firmasını arayarak tutanak tutulmasını talep edebilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

İade Şartları

Siparişlerinizi teslim almadan önce iade etmek isterseniz ürün size ulaştığında paketi teslim almayın, ürünün paketini açmadan kargo şirketine geri teslim edin.

 

Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade/değişim yapmak isterseniz 14 gün içerisinde; sitemizde yer alan iletişim bölümünden sipariş numaranız ve iade edilecek ürünün tam adını belirterek; değişim yapmak isterseniz yeni almak istediğiniz ürünün de tam adını yazarak bizimle iletişime geçiniz. İade/değişim yapılacak ürünün kargo bedeli alıcıya aittir.

İade/Değişim Kapsamındaki Ürünler

İade/değişim edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

 

İade/değişim etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile kargo masrafını karşılayarak gönderebilirsiniz.

 

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, ödeme şeklinize göre iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir.

Kusurlu Ürünlerin İade/Değişimi

Siparişinizi teslim aldıktan sonra kusurlu olan ürün/ürünlerde, iade/değişim yapmak isterseniz 30 gün içinde; sitemizde yer alan iletişim bölümünden ürünün problemini, sipariş numaranız ve iade edilecek ürünün tam adını belirterek; değişim yapmak isterseniz yeni almak istediğiniz ürünün de tam adını yazarak bizimle iletişime geçiniz. Üründe kullanımdan kaynaklı bir problem yoksa iade işleminiz gerçekleşir.

bottom of page